O Nas

Producent oraz dystrybutor mebli skórzanych

Produkcją i dystrybucją mebli skórzanych zajmujemy się od wielu lat. To, co oferujemy, to nie tylko doświadczenie i wiedza, ale przede wszystkim nasza pasja z tworzenia wyjątkowo solidnych i pięknych mebli. Dzięki temu, zarówno samo wykonanie, jak i użyte do produkcji starannie wyselekcjonowane surowce, takie jak najwyższej jakości skóra oraz drewno dębowe, zapewni wieloletnie użytkowanie mebli o niezmiennym stanie i wyglądzie.

Nasi klienci, nie tylko kupują gotowe zestawy, ale również zamawiają meble, według ich własnych projektów i pomysłów. Możemy z dumą powiedzieć, że jesteśmy w stanie spełnić i zrealizować każdy pomysł i to niezależnie od użytego koloru, kształtu czy też wielkości mebli. Jedynym ograniczeniem jest tylko i wyłącznie wyobraźnia naszych klientów. Zdajemy sobie sprawę, że tak wymagające meble, jak skórzane zestawy wypoczynkowe, skórzane wersalki i narożniki, to serce każdego salonu, w którym spędzamy największą ilość czasu. Dlatego nasze meble skórzane, są nie tylko solidne, ale również niezwykle wygodne. Wybierając je, jesteśmy pewni, że miejsce, w którym będą stały, to zarazem najwygodniejsze miejsce w Państwa domu.

Podstawą oczywiście, jest odpowiedniej jakości skóra i drewno dębowe, ale to właściwa konstrukcja i wypełnienie stanowią o komforcie z użytkowania tych mebli. Bardzo ważnym elementem jest rodzaj i dobór skóry, to ona decyduje o wyglądzie i długowieczności mebli. Nasza skóra pochodzi z najlepszych garbarni oraz jest dokładnie selekcjonowana i krojona przez doświadczonych pracowników. Różnorodność, jaką znajdą odbiorcy w naszej ofercie gwarantuje dopasowanie mebli do niemal każdego wnętrza o różnych stylach.
Czas realizacji każdego zamówienia, niezależnie czy będzie to projekt według indywidualnych wytycznych klienta, czy aktualnie proponowany wzór — maksymalnie wynosi sześć tygodni, w większości jednak przypadków trwa to nie dłużej niż cztery tygodnie.

Starania o należyte wykonanie i odpowiednie zabezpieczenie mebli, dotyczy również transportu. Wszystkie meble dowozimy naszymi autami, dzięki czemu mają Państwo gwarancję, że przesyłka dotrze nieuszkodzona i dobrze zapakowana. Co więcej, na wszystkie nasze meble udzielamy gwarancji. W przypadku skóry jest to 12 miesięcy, natomiast na pozostałe elementy to 24 miesiące.
Producent i dystrybutor mebli skórzanych zapewnia wyjątkową usługę związaną z tworzeniem mebli według indywidualnej specyfikacji klientów. Może to dotyczyć koloru skóry i drewna. W tym przypadku otrzymujemy gwarancję otrzymania takiego produktu, który będzie spełniał wszystkie nasze oczekiwania i doskonale komponował się ze stylem i charakterem określonego wnętrza.