O Nas

Internetowy sklep meblowy z meblami skórzanymi

KOSIKmeble.pl to sprzedawca mebli skórzanych najwyższej jakości, które nasi klienci doceniają za wykonanie z dbałością o najmniejszy szczegół oraz wykorzystanie najlepszych jakościowo materiałów. Nasza siedziba mieści się w pobliżu Wieruszowa i Kępna, jednak z przyjemnością dostarczymy Państwu zamówione meble ze skóry, ławy drewniane do salonu, narożniki lub komplety wypoczynkowe z funkcją spania pod drzwi domu lub mieszkania na terenie całego kraju. Ofertą sięgamy daleko poza naszą okolicę, ponieważ wierzymy, że każdy powinien mieć możliwość zakupu wymarzonego umeblowania pokoju dziennego czy sypialni, niezależnie od miejsca zamieszkania. Jeśli zatem szukają Państwo starannie wykonanych elementów wyposażenia domu, takich jak kanapy, łóżka, fotele czy szafy, jesteśmy do Państwa dyspozycji.

Sprzedażą detaliczną i hurtową mebli skórzanych zajmujemy się od wielu lat. To, co oferujemy, to nie tylko doświadczenie i wiedza, ale przede wszystkim nasza pasja z tworzenia wyjątkowo solidnych i pięknych mebli. Dzięki temu, zarówno samo wykonanie, jak i użyte do produkcji starannie wyselekcjonowane surowce, takie jak najwyższej jakości skóra oraz drewno dębowe, zapewni wieloletnie użytkowanie mebli o niezmiennym stanie i wyglądzie.

Kupując na przykład komplet wypoczynkowy z funkcją spania lub narożnik od polskiego producenta, mają Państwo gwarancję dobrej, rodzimej jakości. Nie dotyczy ona jedynie materiałów używanych do produkcji oraz wykonania wyróżniającego się o wiele większą wytrzymałością, niż wyroby do samodzielnego złożenia od sprzedawców z Dalekiego Wschodu, ale także zgodności z obowiązującymi normami dotyczącymi całego procesu. Dzięki temu można mieć pewność, że dana kanapa skórzana, ława drewniana lub inna część umeblowania została stworzona przez uprawnione do tego, wykształcone i odpowiednio doświadczone osoby. Co więcej, wspierając działalność firm z Polski, wspierają Państwo również gospodarkę naszego kraju.

Nasi klienci, nie tylko kupują gotowe zestawy, ale również zamawiają meble, według ich własnych projektów i pomysłów. Możemy z dumą powiedzieć, że jesteśmy w stanie spełnić i zrealizować każdy pomysł i to niezależnie od użytego koloru, kształtu czy też wielkości mebli. Jedynym ograniczeniem jest tylko i wyłącznie wyobraźnia naszych klientów. Zdajemy sobie sprawę, że tak wymagające meble, jak skórzane zestawy wypoczynkowe, skórzane wersalki i narożniki, to serce każdego salonu, w którym spędzamy największą ilość czasu. Dlatego nasze meble skórzane, są nie tylko solidne, ale również niezwykle wygodne. Wybierając je, jesteśmy pewni, że miejsce, w którym będą stały, to zarazem najwygodniejsze miejsce w Państwa domu.

Starania o należyte wykonanie i odpowiednie zabezpieczenie naszych wyrobów drewnianych oraz ze skóry dotyczy również transportu. Wszystkie skórzane meble do salonu, a także całe komplety dowozimy naszymi autami, dzięki czemu mają Państwo gwarancję, że przesyłka dotrze nieuszkodzona i dobrze zapakowana. Co więcej, na wszystkie nasze ławy, kanapy, narożniki i inne wysokiej jakości rozwiązania udzielamy gwarancji. W przypadku skóry jest to 12 miesięcy, natomiast na pozostałe elementy okres ten wynosi 24 miesiące. Dzięki temu otrzymują Państwo niejako potwierdzenie, że naszą rolę traktujemy z największą odpowiedzialnością i świadczymy usługi na najwyższym poziomie.

Jako sklep internetowy z meblami skórzanymi, zapewniamy wyjątkową usługę związaną z tworzeniem modeli wypoczynkowych według indywidualnej specyfikacji klientów. Może to dotyczyć koloru skóry i drewna. W tym przypadku otrzymujemy gwarancję otrzymania takiego produktu, który będzie spełniał wszystkie nasze oczekiwania i doskonale komponował się ze stylem i charakterem określonego wnętrza. Jeśli chcą Państwo przez wiele lat cieszyć się wymarzonym wyposażeniem salonu lub innego pomieszczenia, zachęcamy, by zdecydować się na produkowane na zamówienie komplety wypoczynkowe, ławy drewniane, skórzane kanapy, czy narożniki z okolic Wieruszowa. To bardzo dobry wybór zarówno, jeśli chodzi o niepowtarzalność projektów, jak i ich luksusowy charakter, który zyskujemy właśnie dzięki możliwości personalizacji.

Firma KOSIKmeble.pl z wielką chęcią pomoże urządzić salon, biuro czy sypialnię w eleganckim stylu. Nasze ławy drewniane, kanapy czy komplety wypoczynkowe z funkcją spania doskonale dopełnią ponadczasowe aranżacje inspirowane klasyczną elegancją. Będą one stanowiły cudowne uzupełnienie wnętrza całego domu lub mieszkania i bez wątpienia skupią na sobie uwagę Państwa gości. Umeblowanie ma przede wszystkim trafiać w gust kupujących, jednak chyba nie ma osoby, która nie chciałaby usłyszeć pochwały za swój pomysł na wystrój salonu czy innej części domu. Miasta, do których dostarczamy meble ze skóry jako ich sprzedawca, to Wieruszów, Kępno, Wrocław, Katowice, Warszawa oraz inne miejscowości w całej Polsce. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!