bool(true) Skórzane narożniki do salonu | KosikMeble.pl

Narożniki do Salonu

Narożniki do Salonu

Zgodnie z najnowszymi trendami oraz podszeptami zdrowego rozsądku, obecnie przy projektowaniu i aranżacji wnętrz istnieje tendencja do wykorzystywania wszystkich powierzchni, w tym także niestandardowych, jak załamania czy pochyłe dachy. W przypadku urządzania salonów doskonale sprawdzą się narożniki, które mogą idealnie wkomponować się w przestrzeń użytkową. Komplety wypoczynkowe, które mamy państwu do zaoferowania, są wykonane z najlepszych surowców: wysokojakościowych skór dostępnych w różnych wariantach kolorystycznych, a jeśli chodzi o elementy drewniane, to są one produkowane z drewna dębowego, słynącego ze swojej wytrzymałości oraz długiego czasu użytkowania. Nie bez powodu w większości starych dworów szlacheckich wśród wyposażenia królują wieloletnie dęby, które do dziś możemy podziwiać w licznych muzeach na terenie całego kraju. Na szczęście, dzisiaj nie trzeba należeć do wysokich warstw społecznych, aby móc sobie pozwolić na narożniki do salonu wykonane z najlepszych surowców.

Stworzone z myślą o potrzebach odbiorców

Nasza firma tworzy produkty dokładnie takie, jakie oczekują klienci. Nie jest to żaden chwyt marketingowy! W zamówieniach to właśnie klient określa jaki kolor skóry i drewna potrzebuje, aby idealnie dopasować je do swojego domu. Wszelkie zamówienia są realizowane przeważnie w ciągu czterech tygodni, chociaż firma zastrzega sobie czas na realizację od tygodnia aż do sześciu tygodni. Jest to ściśle uzależnione między innymi od tego, czy mamy dane surowce w magazynach, czy też trzeba je sprowadzić.

Bogata oferta

Nasza firma specjalizuje się w produkcji mebli skórzanych, wśród których prym wiodą niezmiennie narożniki skórzane, wersalki skórzane, a także fotele skórzane, pufy oraz ławy. Narożniki do salonu to połączenie tradycji i nowoczesności. Są to na tyle uniwersalne produkty, że idealnie wkomponują się w domowym zaciszu, jak również w oficjalnym biurze poważnej firmy. Ponadto ich wysoka jakość oraz elegancki wygląd sprawiają, że w niewymuszony sposób dodają swoją obecnością wnętrzu pomieszczenia klasy oraz szyku. Podkreślają indywidualny styl właściciela oraz jego dobry smak.

Produkt na długie lata

Narożniki do salonu naszej firmy są objęte obowiązkową gwarancją. Na drewniane elementy konstrukcji firma udziela gwarancji obejmującej czas dwudziestu czterech miesięcy od daty zakupu, natomiast na elementy skórzane obowiązuje gwarancja dwunastu miesięcy. Należy jednak pamiętać, że aby móc skorzystać z gwarancji, należy zachować dowód zakupu oraz kartę gwarancyjną.

Cenimy kreatywność

Nie liczą się tylko dobrze utarte szlaki i doskonale zdajemy sobie z tego sprawę. Jeżeli w naszej ofercie nie znajdą państwo dokładnie tego, czego poszukują, prosimy o kontakt z nami. Wykonujemy nietypowe realizacje, w myśl naszego zleceniodawcy. Narożniki do salonu wykonane z fantazją cieszą oko dwa razy bardziej, zarówno właścicieli nietypowych mebli, jak i odwiedzających. Warto czasami sprawić sobie prezent i złożyć zamówienie na oryginalne narożniki do salonu, wersalki skórzane czy ozdobne fotele i pufy.

Bezpieczny transport

Zdajemy sobie sprawę, że narożniki do salonu to nie jest produkt, który każdy może odebrać we własnym zakresie. Dlatego wszystkie zamówione meble dowozimy własnym sprzętem. Między innymi dlatego mogą mieć państwo pewność, że narożniki do salonu i inne zamówione realizacje dotrą do państwa domów w stanie nienaruszonym i bardzo solidnie zapakowanym. W przypadku zamówienia przekraczającego kwotę 4000 złotych brutto dowóz mebli na terenie całej Polski jest bezpłatny. W przeciwnym razie koszt dostawy wyniesie 99 złotych brutto.