bool(true) Komplety Wypoczynkowe do Salonu - Kosik Meble - skórzane komplety wypoczynkowe, narożniki, wersalki

Komplety Wypoczynkowe do Salonu

Komplety Wypoczynkowe do Salonu

Komplety wypoczynkowe do salonu to zakupy meblowe dotyczące zarówno klientów prywatnych, jak i firm. Salon jest miejscem wypoczynku, a czasem negocjacji biznesowych, w którym właściwa aranżacja przestrzeni odgrywa podstawową rolę. Chodzi przecież o komfort fizyczny i dobrą atmosferę, niezależnie od kontekstu, prywatnego lub biznesowego. Salon to wizytówka domu lub przedsiębiorstwa. W tym kontekście najlepiej sprawdzają się meble skórzane z elementami szlachetnego drewna dębowego. Skóra jest materiałem podatnym na długotrwałą żywotność dzięki optymalnej pielęgnacji, a drewno dębowe nadaje jej eleganckiego wymiaru i rangi wysokiej jakości. Komplety wypoczynkowe do salonu to prestiż, o który można zadbać i który da się zaplanować zgodnie z oczekiwaniami klienta.

Komplety wypoczynkowe do salonu. Co oferujemy i w jaki sposób współpracujemy z naszymi klientami?

Oferujemy Państwu solidnie wykonane, najwyższej jakości komplety wypoczynkowe do salonu. Podstawą naszej oferty są meble skórzane z elementami drewna dębowego. To nasz świadomy wybór gwarantujący jakość materiału, najwyższe standardy wykonania, długotrwałe użytkowanie i prestiż wizerunkowy tak urządzonego salonu. Komplety wypoczynkowe do salonurealizujemy zawsze według indywidualnych potrzeb naszych klientów. To oni proponują nam swe specyfikacje, a my doradzamy im tak, aby wybór był najlepszą z możliwych opcji, od indywidualnych przeznaczeń mebli, poprzez preferencje estetyczne klientów, kończąc na wysokości budżetu, który mogą zainwestować w zakup mebli. Komplety wypoczynkowe do salonu komponujemy z elementów wybranych przez klienta oferując głównie: narożniki skórzanenarożnikiwersalki skórzanefotele skórzane, pufy i ławy. Nasze komplety wypoczynkowe do salonu to po prostu wymarzone, skórzane zestawy wypoczynkowe.

Komplety wypoczynkowe do salonu – nasz czas realizacji

Biorąc pod uwagę troskę o najwyższą jakość wykonania oraz szanując czas naszych klientów, komplety wypoczynkowe do salonu realizujemy w okresie od 1 tygodnia do 6 tygodni. Czas ten zależy od kształtu indywidualnego projektu, zawsze uzgadnianego z klientem w najmniejszych nawet szczegółach. Średni czas wykonania kompletu to 4 tygodnie i zwykle właśnie tyle czasu potrzebujemy, aby zaproponować naszym klientom najwyższą jakość od projektu, poprzez indywidualny dobór materiału aż do jego ostatecznej realizacji.

Komplety wypoczynkowe do salonu dowozimy do miejsca wskazanego nam przez klienta

Wszystkie meble dowozimy na miejsce wskazane nam przez klienta własnym transportem. Dbamy więc o to, aby przesyłka dotarła nie tylko bez uszkodzeń, ale i z najwyższą dbałością o ogólną kondycję skóry i drewna. Dokładamy szczególnych starań, aby zabezpieczenia związane z pakowaniem mebli były maksymalne i wręcz naddane, aby nie tylko nie powodować uszkodzeń transportowych, ale i chronić meble przed mikrokolizjami wynikającymi z naturalnego ruchu pojazdu. Nasz firma posiada doskonałą flotę samochodową i wszystkie meble dowozimy sami do wskazanej siedziby klienta własnym transportem.

Koszty dostawy mebli i darmowa dostawa

Komplety wypoczynkowe do salonu trafiają do Państwa w trybie darmowej dostawy, jeśli kwota zamówienia przekracza 4.000 złotych brutto. Wówczas dowozimy meble bez dodatkowej opłaty za transport na terenie całej Polski. Jeśli kwota zamówienia nie przekracza zaś 4.000 złotych brutto nasza opłata transportowa to zaledwie 99 złotych brutto.

Realizujemy wykonanie mebli także według indywidualnego projektu klienta

Jeśli proponowana przez nas oferta nie jest dla Państwa wystarczająca, zapraszamy do współpracy w realizacji mebli według indywidualnego, nietypowego zamówienia. Produkt ma być optymalny dla każdego klienta, dlatego uwzględniamy wszystkie Państwa potrzeby i uwagi. W takiej sytuacji prosimy o bezpośredni kontakt celem ustalenia szczegółów naszej współpracy, a na pewno wypracujemy wspólnie najlepsze rozwiązanie.

Na wszystkie meble udzielamy gwarancji

Ponieważ jesteśmy pewni jakości naszej pracy, na wszystkie meble udzielamy gwarancji: 12-miesięcznej na elementy skórzane i 24-miesięcznej na pozostałe elementy mebli. Z doświadczeń naszych klientów wynika jednak, że meble świetnie sprawdzają się przez długie lata, nawet w przypadku intensywnego, codziennego ich użytkowania.