Wersalka skórzana

Wersalka skórzana

Wersalka to mebel tapicerowany, rozkładana sofa z funkcją spania i pojemnikiem na pościel, pełni wiele ważnych ról. Zaczynając od tych podstawowych, które mają za zadanie zapewniać nam realizację pierwotnych potrzeb, jak sen i odpoczynek, kończąc na walorach estetycznych i dekoracyjnych naszego pokoju.

Dokonując zakupu wersalki chcemy wybrać taki mebel, który:
  • odpowiednio wkomponuje się w przestrzeń,
  • będzie nadawała preferowanego przez nas charakteru pomieszczeniu,
  • przede wszystkim, dzięki któremu odpoczniemy jak najwygodniej.

Wersalka skórzana wydaje się bardzo dobrą opcją dla każdego klienta – gdyż poza aspektami wizualnymi, dostarczony jest także bardzo dobry materiał, na którym wyjątkowo dobrze się odpoczywa. Przy zakupach tego typu mebli, ważny jest wybór produktu wysokiej jakości, abyśmy nie byli narażeni na przykre konsekwencje w postaci krótkiej żywotności mebla, czy też rozczarowani wątpliwą jakością skóry. Zapewniają to nasze meble ze skóry.

Dlaczego akurat wersalki skórzane?

Wersalki skórzane, która można u nas zakupić – tworzone są z najwyższej jakości materiałów i poza gwarancją świetnego wyglądu, dotyku i ogólnych fenomenalnych doświadczeń wizualnych – gwarantują także wysoką trwałość produktu, w związku z tym wymiana mebla nie będzie konieczna przez długi czas.
Jesteśmy ekspertami w tej dziedzinie i zapewniamy, że wersalki skórzane nie mają przed nami żadnych tajemnic. Zapewniamy fachowe doradztwo i służymy dobrą radą.
Jeśli nie znajdziecie Państwo produktu, którego szukacie – istnieje możliwość złożenia zamówienia indywidualnego. W rezultacie możemy stworzyć nietypowy, wyjątkowy produkt, spełniający wymagania nawet najbardziej wymagającego klienta.

Szeroka, różnorodna oferta

Faktem jest, że posiadamy kompetentnych i wyspecjalizowanych pracowników, oraz meble najlepszej jakości. Jest to niezaprzeczalny atut i nasza dewiza, którą kierujemy się każdego dnia, aby dostarczać najlepsze produkty, jakie można sobie wymarzyć. Ale to nie wszystkie zalety naszej firmy, którymi chcemy się pochwalić.
Nasza oferta mocno odbiega od oferty konkurencji, a indywidualne podejście do klienta pozwala nam na zadowolenie każdego, kto chce mieć w domu mebel jak z marzeń.

My spełniamy marzenia naszych odbiorców oferując:

  • wersalki skórzane,
  • narożniki skórzane,
  • zestawy wypoczynkowe.

Każde zamówienie jest indywidualnie rozpatrywane. Istnieje możliwość wyboru koloru skóry oraz koloru drewna. Oczywiście, dla miłośników klasyki, znajdzie się tez standardowa wersalka bez skóry w obiciu z tkaniny tekstylnej.

Skórzane meble wypoczynkowe – co z gwarancją?

Na wszystkie meble ze skóry udzielamy gwarancji na okres 12 miesięcy, a jeśli chodzi o pozostałe produkty, jest to okres 24 miesięcy.
Nasze wersalki skórzane to solidnie wykonane meble, które kolorem i wyglądem są dostosowywane do Państwa oczekiwań. Dzięki temu gotowy mebel, idealnie trafia w gust i świetnie komponuje się w wystrój wnętrza, zapewniając przy tym niebiańską wygodę.
Realizacja zamówienia trwa od 1 do 6 tygodni, przy czym staramy się, aby w miarę naszych możliwości maksymalnie skrócić ten termin. Zazwyczaj dostarczamy gotowe zamówienie do 4 tygodni. Taka długość wynika z dbałości o każdy szczegół przebiegu procesu produkcji. Chcemy, aby mebel, który otrzyma nasz klient – był najlepszy, jaki tylko może być.

Własny, bezpieczny transport

Zamówione przez Państwa meble dowozimy własnym transportem.
Dbamy o każdy szczegół od momentu produkcji, do momentu dostarczenia produktu pod drzwi klienta. Dzięki starannemu zapakowaniu zamówienia, mają Państwo gwarancję, że przesyłka dotrze do drzwi nieuszkodzona. W związku z tym jej zawartość będzie się wyśmienicie prezentowała. Wersalki skórzane zasługują na dobre traktowanie i my mamy tego świadomość. Dlatego, zanim wymarzony mebel dotrze do Państwa, solidnie się nim zaopiekujemy i sprawimy, że pierwsze wrażenie po rozpakowaniu będzie nadzwyczaj pozytywne.

Kiedy warto zdecydować się na wersalkę skórzaną?

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że klienci, którzy w swoich domach i mieszkaniach nie mają do dyspozycji dużej przestrzeni użytkowej, poszukują mebli zarówno estetycznych, jak i przede wszystkim funkcjonalnych.
Założenia te całkowicie wyczerpują nowoczesne wersalki. Zadbaliśmy o to, aby zostały one zaprojektowane z dbałością o każdy detal. Dzięki temu pełnią one funkcję wygodnej kanapy, a w razie konieczności – mogą posłużyć jako dodatkowe miejsce do spania dla gości. Wielu użytkowników ceni sobie także fakt, że wersalki wyposażone są w praktyczną skrzynię do przechowywania, np. pościeli, koców.
Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami oferty dotyczącej wersalek ze skóry naturalnej. Serdecznie zapraszamy do kontaktu!

Wersalki skórzane – cena

Z jakimi kosztami należy się liczyć w przypadku zakupu wersalki skórzanej z funkcją spania?
Cena uzależniona jest od wielu różnorodnych czynników. Warto jednak wiedzieć, że meble tego typu nigdy nie należały do najtańszych rozwiązań na rynku. Wynika to oczywiście z jakości wykorzystanych do ich produkcji materiałów. Skóra naturalna – w przeciwieństwie do ekoskóry lub konkurencyjnych wyrobów – charakteryzuje się znacznie lepszą wytrzymałością, a odpowiednio konserwowana – zachowuje swój wygląd przez lata. Rozkładane wersalki, sofy i kanapy skórzane to zatem propozycja dla osób, którym zależy na jak najlepszym komforcie wypoczynku.
Koniecznie należy pamiętać, że wyższa cena mebla ze skóry sama w sobie sprawia, że klient staje się nabywcą i użytkownikiem produktu luksusowego, prestiżowego. A dzięki temu jego dom, gabinet lub biuro zyskują luksusowy charakter.