Wersalka skórzana

Wersalka skórzana

Wersalka jako mebel domu, pełni wiele roli. Począwszy od tych podstawowych, które mają za zadanie zapewniać nam spełnienie podstawowych czynności, takich jak; sen i odpoczynek, kończąc na walorach estetycznych, które mają udekorować nasz pokój. Wybranie odpowiedniego wersalki, która odpowiednio wkomponuje się w naszą przestrzeń, będzie nadawała odpowiedniego charakteru, który chcemy uzyskać, a przede wszystkim wybrać taki mebel, dzięki któremu odpoczniemy jak najwygodniej. Wersalka skórzana wydaje się bardzo dobrą opcją dla każdego człowieka – gdyż poza aspektami wizualnymi, które takie wersalki dostarczają, możemy liczyć na bardzo dobry materiał, na którym wyjątkowo dobrze się leży, czy też siedzi. Ważne jest to, aby wybrać produkt wysokiej jakości, tak, abyśmy nie byli narażeni na przykre konsekwencje w postaci krótkiej żywotności mebla, czy też rozczarowani wątpliwą jakością skóry.

Dlaczego akurat wersalki skórzane?

Wersalka skórzana, która jest do zakupu u nas – stworzona została z najwyższej jakości materiałów i poza gwarancją świetnego wyglądu, dotyku i ogólnych fenomenalnych doświadczeń wizualnych – gwarantuje także wysoką żywotność produktu, zapewniając tym samym, że wymiana mebla nie będzie konieczna przez długi okres. Jesteśmy ekspertami w dziedzinie i zapewniamy, że wersalki skórzane nie mają przed nami żadnych tajemnic. Zapewniamy fachowe doradztwo i służymy dobrą radą. Jeśli nie znajdziecie Państwo produktu, którego szukacie – istnieje możliwość indywidualnego złożenia zamówienia, a wtedy możemy stworzyć nietypowy produkt, spełniający wymagania nawet najbardziej wymagającego klienta.

Szeroka, różnorodna oferta

Poza faktem, że posiadamy kompetentnych pracowników, oraz produkty najlepszej jakości – mamy jeszcze kilka niepodważalnych zalet. Nasza oferta mocno odbiega od oferty konkurencji, a indywidualne podejście do każdego klienta pozwala nam na zadowolenie każdego, kto chce mieć w domu mebel jak z marzeń, a w tym wypadku jest to wersalka skórzana, narożnik skórzany, czy też zestawy wypoczynkowe. Każde zamówienie jest indywidualnie rozpatrywane i istnieje możliwość wyboru koloru skóry i drewna. Oczywiście, dla miłośników klasyki, znajdzie się tez standardowa wersalka bez skóry. Jest to niezaprzeczalny atut i nasza dewiza, którą się kierujemy każdego dnia, aby dostarczać ludziom najlepsze meble, jakie mogą sobie tylko wymarzyć.

Skórzane meble wypoczynkowe – co z gwarancją?

Na wszystkie meble ze skóry udzielamy gwarancji na okres 12 miesięcy, a jeśli chodzi o pozostałe produkty, jest to okres 24 miesięcy. Tak więc nasze wersalki skórzane to solidnie wykonane meble, które kolorem i wyglądem dostosują się do Państwa oczekiwań, tak, aby gotowy już mebel, idealnie trafił w gust i świetnie komponował się w wystrój wnętrza, zapewniając przy tym niebiańską wygodę. Realizacja zamówienia trwa od 1 do 6 tygodni, przy czym staramy się, aby zrobić to jak najszybciej, z reguły dostarczając gotowe zamówienie do 4 tygodni. Taka długość wynika z dbałości o każdy szczegół i chcemy, aby mebel, który otrzyma nasz klient – był najlepszy, jaki tylko może być.

Własny, bezpieczny transport

Meble przez Państwa zamówione, dowożone są naszym własnym transportem. Dbamy o każdy szczegół od momentu produkcji, do momentu dostarczenia produktu pod drzwi klienta. Tak więc, dzięki starannemu zapakowaniu zamówienia, mają Państwo gwarancję, że przesyłka dotrze do drzwi nienaruszona i będzie się wyśmienicie prezentowała. Wersalki skórzane zasługują na dobre traktowanie i my mamy tego świadomość, dlatego, zanim wymarzony mebel dotrze do Państwa, solidnie się nim zaopiekujemy i sprawimy, że pierwsze wrażenie po rozpakowaniu będzie nadzwyczaj pozytywne.

Kiedy warto zdecydować się na wersalkę skórzaną?

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że klienci, którzy w swoich domach i mieszkaniach nie mają do dyspozycji dużej przestrzeni użytkowej, poszukują mebli zarówno estetycznych, jak i przede wszystkim funkcjonalnych. Założenia te całkowicie wyczerpują nowoczesne wersalki. Zadbaliśmy o to, aby zostały one zaprojektowane z myślą o każdy detal. Dzięki temu pełnią one funkcję wygodnej kanapy, a w razie zaistnienia takiej konieczności – mogą posłużyć jako dodatkowe miejsce do spania dla gości. Wielu użytkowników ceni sobie także fakt, że wersalki wyposażone są w praktyczną skrzynię, która umożliwia przechowywanie m.in. pościeli. Zachęcamy klientów do zapoznania się ze szczegółami oferty dotyczącej wersalek ze skóry naturalnej. Serdecznie zapraszamy do kontaktu!

Wersalki skórzane – cena

Z jakimi kosztami należy się liczyć w przypadku zakupu wersalki skórzanej z funkcją spania? Cena uzależniona jest od wielu różnorodnych czynników. Warto jednak wiedzieć, że meble tego typu nigdy nie należały do najtańszych rozwiązań na rynku. Wynika to oczywiście z jakości wykorzystanych do ich produkcji materiałów. Skóra naturalna – w przeciwieństwie do konkurencyjnych wyrobów – charakteryzuje się znacznie lepszą wytrzymałością, a odpowiednio konserwowana – zachowuje swój wygląd przez lata. Rozkładane wersalki, sofy i kanapy skórzane to zatem propozycja dla osób, którym zależy na jak najlepszym komforcie wypoczywania.