Pufy do salonu

Pufy do salonu

Pufy do salonuto niepozorne meble, które potrafią odmienić wystrój każdego wnętrza. Pufy mogą pełnić rolę dodatkowego siedziska, podnóżka, wygodnego schowka, a nawet stolika. Wszystko zależy od wybranego modelu, a przede wszystkim wyobraźni i potrzeby chwili! Pufy do salonu idealnie komponują się z innymi meblami. W żadnym domu nie powinno zabraknąć pufy, którą można szybko dostawić do ławy czy użyć jako wygodnego podparcia dla nóg po ciężkim dniu.

Pufy do każdego wnętrza

Można powiedzieć, że pufy przeżywają obecnie swój renesans. Coraz częściej spotykamy je w pokojach dziennych, gabinetach, modnych lokalach restauracyjnych czy hotelach. Swoją popularność zawdzięczają ogromnej różnorodności dostępnych modeli w bogatej kolorystyce. Pufy jako niezwykle funkcjonalny dodatek do każdego wnętrza, służą również za jego ozdobę. Dlatego oferujemy bogaty wybór produktów zarówno w nowoczesnym wzornictwie, jak i klasyczne w stylu komplety wypoczynkowe, wykonane w duchu dostojnej tradycji i klasy.


Wbrew powszechnemu mniemaniu pufa nie musi być jedynie nudnym dostawianym do ławy siedzeniem. Warto wziąć pod uwagę postawienie pufy nie tylko w salonie, ale i sypialni czy pokoju dziecięcym. Przydają się one szczególnie w pomieszczeniach, gdzie mamy narożniki, jako niezastąpiona część kompletu wypoczynkowego. Równie dobrze jednak możemy zastosować pufy jako uzupełnienie kompozycji wystroju w mniejszym pokoju, stawiając ją obok ławy i wersalki skórzanej. Pufy mogą posłużyć wówczas również jako stoliczek. Wystarczy na siedzisku położyć tacę, a mebel uzyska całkiem nową funkcję. Wieczorem nada się zaś jako podnóżek podczas czytania książki czy filmowego seansu.

Największą zaletą pufy jej mobilność. Łatwo ją przestawiać z miejsca w miejsce, by znalazła się właśnie tam, gdzie w tej chwili jest potrzebna. Z tego powodu warto szczególnie dużą wagę przyłożyć do wyboru odpowiedniego modelu i koloru pufy do salonu. Wybierając żywe jaskrawe kolory możemy uzyskać niezwykle oryginalny efekt. Dobrym rozwiązaniem jest również wybór pufy ze schowkiem. Takie rozwiązanie doskonale się sprawdza zarówno w salonie, sypialni, jak i pokoju dziecięcym. Z pewnością każdy doceni możliwość szybkiego ukrycia leżących na wierzchu rzeczy podczas niespodziewanej wizyty gości.

Pufy do salonu w każdym stylu

Pufy do salonu mogą ożywiać wnętrze kontrastującą barwą i ciekawym designem. Nie muszą koniecznie być wykonane w tej samej stylistyce co znajdujące się w salonie fotele skórzane czy narożniki. Przeciwnie, ciekawa pufa do salonu może stać się wręcz jego centralnym punktem, przyciągają wzrok wszystkich gości. Będzie świetnym drobnym akcentem, pasującym do minimalistycznych mieszkań młodych aktywnych ludzi gustujących w szalonej różnorodności i eklektyzmie.

Zwolenników klasycznego wystroju wnętrz z pewnością zadowolą skórzane pufy do salonu o bardziej tradycyjnym kształcie. Doskonale uzupełniają one wszystkie dostępne w sklepie narożniki skórzane. Łącząc je w całość można stworzyć gustowne  skórzane komplety wypoczynkowe.

Pufy do salonu i komplety wypoczynkowe na specjalne zamówienie

Jeśli nie w naszej ofercie nie znajdziesz modelu pufy do salonu, który pasuje do Twojej wizji wystroju wnętrza, oferujemy możliwość skorzystania z naszych porad. Dajemy Klientom możliwość wykonania mebli według własnego projektu. Realizujemy nawet nietypowe zamówienia, dążąc do zaspokojenia Twoich oczekiwań. Zawsze możesz mieć pewność, że pufy i inne realizowane meble będą wykonane z największą precyzją, z użyciem wysokiej jakości skóry, naturalnego drewna dębowego czy innych materiałów. Wkładamy całe serce, byś mógł cieszyć się wygodą każdego dnia.

Na wszystkie oferowane meble udzielamy gwarancji: rok na skórę i 2 lata na pozostałe elementy.