bool(true) Narożniki – Narożniki skórzane - Narożniki wypoczynkowe | KosikMeble.pl

Narożniki

Narożniki

Szeroka oferta naszej firmy obejmuje meble idealne do salonu, gabinetu czy też pokoju telewizyjnego. Narożniki skórzane z elementami z drewna dębowego to klasyczne meble, z dopracowanymi detalami, wykonane z najwyższej jakości materiałów. Mamy również narożniki wypoczynkowe z obiciami wykonanymi z tkanin, do wyboru kilka rodzajów w wielu paletach kolorów. Nasze narożniki do salonu mogą posiadać funkcję spania oraz pojemnik na pościel, co sprawia, że stają się meblem nie tylko bardzo wygodnym, reprezentacyjnym i estetycznym, ale również wysoce funkcjonalnym. Tył mebla również jest obity, dlatego skórzany narożnik można umieścić w centrum pomieszczenia, na przykład w strefie przykominkowej czy telewizyjnej przestronnego, otwartego wnętrza.

Narożniki do salonu

W każdym salonie musi znaleźć się wygodny mebel służący wypoczynkowi. Narożnik skórzany idealnie wpasuje się w tą funkcję. Ponieważ każdy z mebli wykonywany jest na zamówienie klienta, istnieje możliwość odpowiedniego dobrania kolorystyki zarówno elementów skórzanych – obić, które występują w opcji jednolitej jak i cieniowanej w wielu barwach, jak również wybór wykończenia elementów drewnianych. Jest również możliwość nadania meblowi bardziej indywidualnego charakteru – połączenia kilku kolorów obić. Zawsze w razie wątpliwości proponujemy zapoznanie się z próbkami materiałów, by klienci mieli pewność wyboru. Jeżeli dostępne modele nie w pełni odpowiadają naszym klientom, możemy również wykonać skórzany narożnik według indywidualnych ustaleń. Sprawi to, że mebel zakupiony u nas będzie w pełni odpowiadał stawianym mu oczekiwaniom, a jego wykończenie będzie współgrać z wnętrzem salonu, nadając mu ekskluzywnego charakteru.

Narożniki skórzane dostępne są również w wersji rozkładanej co sprawia, że dostojny mebel może zostać zamieniony w miejsce nocnego odpoczynku dla gości. Co więcej, pojemnik na pościel pozwala zachować porządek, udostępniając dodatkowe miejsce przechowywania. Narożniki do salonu sprawdzą się zatem nie tylko w przestronnych wnętrzach, ale również w tych nieco mniejszych mieszkaniach, gdzie meble muszą być wielofunkcyjne. W ofercie naszej firmy można również znaleźć inne meble skórzane, by razem z narożnikiem stworzyć kompletne wyposażenie wnętrza.

Narożniki skórzane w firmie

Narożniki do salonu mogą znaleźć również inne zastosowanie. Naszym klientom proponujemy idealne rozwiązania do ich reprezentacyjnych gabinetów czy biur. Nasz narożnik skórzany na którym zasiądą wygodnie partnerzy biznesowi z pewnością zrobi na nich pozytywne wrażenie, zaś wysoka estetyka i jakość wykończenia mebla będzie mogła podkreślić prestiż firmy. Elegancka czarna skóra z ciemnym drewnem dębowym w wykończeniu klasycznym i tradycyjnym, a może jasne wykończenie w stylu nowoczesnym – narożniki skórzane możemy wykonać w odpowiednich połączeniach kolorystycznych, by podkreślić charakter zarówno gabinetu, jak i całej firmy klienta.

Narożniki wypoczynkowe znajdują również zastosowanie w pomieszczeniach socjalnych dla pracowników. Każdy narożnik skórzany, jaki produkujemy jest wysokiej jakości, dlatego dzięki zastosowaniu go w takim miejscu umożliwia odpowiedni wypoczynek podczas przerw w pracy, stwarza pracownikom lepsze warunki, bardziej swobodną atmosferę i podnosi ich motywację do wykonywania obowiązków.

Wszystkie meble wykonywane w naszej firmie dostosowane są do potrzeb klienta. Stawiamy na wysoką jakość zarówno materiałów, z jakich korzystamy, jak i mebli, które tworzymy, dlatego udzielamy na nie gwarancji. Narożniki dowozimy do klientów bezpiecznie zapakowane własnym transportem, by mieć pewność, że klient otrzyma pełnowartościowy mebel.