Szafka RTV – drewniana klasyka z nowoczesnym wyposażeniem

szafka rtv w salonie

Szafka RTV – drewniana klasyka z nowoczesnym wyposażeniem

Zarówno montaż telewizora bezpośrednio na ścianie, jak i szafka RTV to rozwiązania, które mają swoje wady i zalety. Uchwyt ścienny sprawdzi się u osób, które cenią minimalizm i oszczędność miejsca. Nie będzie go można jednak zastosować w przypadku, gdy Twój telewizor jest podłączony do wielu urządzeń multimedialnych – powstała w ten sposób plątanina kabli z pewnością nie stworzy estetycznego wrażenia.

Co powinna mieć szafka RTV? Drewniana skrytka na domowe sprzęty

Liczba podłączanych do telewizora sprzętów elektronicznych nieustannie rośnie. Do najczęściej wykorzystywanych gadżetów należą m.in. odtwarzacze DVD oraz Blue-Ray, konsole do gier, zestawy nagłośnienia czy minikomputery. Każde z powyższych urządzeń wymaga podłączenia kabla sygnałowego oraz zasilającego, co bardzo łatwo może przyczynić się do powstania organizacyjnego chaosu. Z pomocą przychodzi wówczas szafka RTV – drewniana, solidna i niezawodna. Zastanawiając się nad kształtem swojej przyszłej szafki RTV, warto starannie rozważyć jej przeznaczenie. Z tego względu powinieneś zadać sobie kilka pytań:

  • jakie wymiary ma mój telewizor?
  • ile posiadam (bądź planuję posiadać) urządzeń podłączanych do telewizora?
  • czy wymagają one dużej ilości okablowania?
  • co jeszcze będzie znajdować się w szafce? (płyty CD, DVD/Blue-Ray, gry na konsole).

Drewniana szafka RTV – nowocześnie czy tradycyjnie?

Znając odpowiedzi na powyższe pytania, zdecydowanie łatwiej będzie Ci wybrać szafkę RTV, która spełni wszystkie Twoje oczekiwania. Wśród licznych propozycji firmy Kosik Meble, szczególną uwagę zwraca jedna szafka RTV – drewniana „KINGA”, która występuje w aż ośmiu wariantach, różniących się od siebie wymiarami oraz liczbą półek, szuflad oraz drzwi. Dzięki swojemu uniwersalnemu charakterowi, model ten wkomponuje się w każdy rodzaj aranżacji. Z myślą o entuzjastach minimalizmu na modłę skandynawską została zaprojektowana szafka „REMI”, która doskonale sprawdzi się w nowoczesnych wnętrzach. Występuje ona w aż 10 kolorach drewna, dzięki czemu dobranie odpowiedniej barwy do stylizacji Twojego salonu nie powinno sprawić Ci żadnego kłopotu. Powyższe dwa modele to nie wszystkie propozycje na modną szafkę RTV. Zapoznaj się z ofertą Kosik Meble i wybierz produkt swoich marzeń, który ozdobi Twój salon i sprawi, że relaks przed telewizorem będzie jeszcze przyjemniejszy!

About the author

Related Posts

zestaw wypoczynkowy

Narożnik czy sofa – co lepsze do małego salonu?

Urządzenie małego salonu to nie lada wyzwanie. Aby zapewnić sobie...

Produkcja mebli skórzanych – praca, meble, rękodzieło

Meble skórzane są klasą same w sobie, ze względu na ponadczasową...

drewniana szafa w sypialni

Drewniana szafa do sypialni – do jakich aranżacji pasuje?

Jeśli metraż Twojego mieszkania nie pozwala Ci na wydzielenie oddzielnego...