Skórzany fotel, czyli jak zadbać o wygodę i elegancję Twojego salonu

skorzany fotel

Skórzany fotel, czyli jak zadbać o wygodę i elegancję Twojego salonu

Pokój dzienny to wizytówka Twojego domu. To właśnie tam organizujesz spotkania z rodziną i przyjaciółmi. Jest on również miejscem błogiego, popołudniowego wypoczynku. Przebywanie w nim powinno Ci się kojarzyć z wygodą i relaksem. Skórzany fotel jest jednym z najczęściej spotykanych
elementów wystroju salonu, w którym można poczytać książkę lub obejrzeć film. Na rynku znajduje się jednak wiele rozmaitych modeli, różniących się gabarytem, ilością elementów skórzanych czy możliwością rozłożenia. Na co powinieneś zwrócić szczególną uwagę, kupując ten mebel?

„SOFT” – skórzany fotel dla minimalistów

Skórzany fotel SOFT” to propozycja przeznaczona dla osób o ograniczonym budżecie bądź niewielkim salonie. W przeciwieństwie do innych foteli, model „SOFT” pozbawiony jest sześciennego, bryłowatego kształtu. Jego smukła linia z pewnością spodoba się osobom, chcącym wizualnie „odchudzić” pokój i nadać mu odrobiny subtelności.

Skórzany fotel „CEZAR I” – dla miłośników klasycznej elegancji

W przypadku, gdy kompaktowe wymiary fotela nie odgrywają większej roli (a wręcz traktowane są jako wada), warto rozważyć zakup modelu „CEZAR I”. Ten masywny, zdobiony skórzany fotel z pewnością wkomponuje się w niemal każdy salon. Jego uniwersalny charakter jest rezultatem szeregu możliwości indywidualnego dopasowania do oczekiwań kupującego. Za kolor obicia odpowiadają dwie palety barw Madras oraz Antyk, a samo drewno barwione jest na jeden z dziesięciu odcieni.

Rozkładany skórzany fotel z funkcją masażu? Oto „REGLAINER”!

Skórzany fotelREGLAINER” to znakomita opcja dla osób cierpiących na problemy z kręgosłupem i przewlekłymi bólami pleców. Ta rozkładana, wyposażona w elektryczny masaż konstrukcja zapewnia pełną wygodę. Cechuje się także wysoką ergonomią oraz umożliwia komfortowy rozstaw siedziska, dostosowany do indywidualnych potrzeb. Podobnie jak model „CEZAR I”, jego kolorystykę można ściśle dopasować do wystroju salonu.
To tylko trzy propozycje spośród niemal 30 foteli, oferowanych przez firmę Kosik Meble. Zapoznaj się z naszymi propozycjami już dziś i wybierz skórzany fotel, który najlepiej wkomponuje się w Twoje wnętrze!

About the author

Related Posts

Jaką komodę wybrać do salonu?

Ten praktyczny mebel o skrzyniowej bryle łączy w sobie wiele...

Fenomen stylu klasycznego, czyli wnętrza ponadczasowe

Każdemu, kto interesuje się urządzaniem wnętrz dobrze znany jest styl...

Komplety wypoczynkowe do salonu na miarę XXI wieku

Urządzenie mieszkania w bloku często bywa nie lada wyzwaniem. Niewielkie...

Leave Your Comment