Meble Soft

Meble Soft

Przedstawiamy Państwu kolekcję mebli SOFT, która doskonale wpisuje się we wnętrza o klasycznym charakterze, gdzie oprócz wyglądu umeblowania liczy się również najwyższy komfort użytkowania. Jako pasujące do siebie elementy można zamówić skórzany puf, podnóżek, fotel oraz wersalkę. Ilość komponentów warto dowolnie dopasować do potrzeb oraz wielkości salonu. Oprócz pojedynczych mebli oferujemy komplet wypoczynkowy. Stanowi on gotową kompozycję idealną dla osób ceniących sobie maksymalną wygodę w każdej sytuacji.

Meble SOFT to kapitalna propozycja dla miłośników ponadczasowej elegancji. Skórzana wersalka, fotel, puf czy komplet wypoczynkowy stanowią synonimy wyposażenia ekskluzywnego, rewelacyjnie komponującego się z wnętrzem w stylu tradycyjnym. Jeśli zatem szukają Państwo wysoce estetycznych rozwiązań, serdecznie zapraszamy do dokładniejszego zapoznania się z całym zestawem. Być może to właśnie on bezbłędnie trafi w Państwa gust i stanie się głównym punktem wystroju pokoju dziennego.

Meble SOFT, czyli mistrzowskie wykonanie w eleganckiej formie

Prezentowany komplet wypoczynkowy SOFT stanowi zbiór wyrobów stolarskich najwyższej jakości. Skórzany fotel i puf posiadają solidny stelaż, który wraz z odpowiednim wypełnieniem tworzy trwałą całość, zapewniającą wyjątkowy komfort siedzenia. Podobnie spisuje się wersalka, dzięki której odpoczynek po męczącym dniu przybiera charakter błogiego relaksu w SPA. Dzięki niesamowitej wygodzie oraz funkcjonalności, którą gwarantuje pojemnik na pościel, zyskujemy mebel, który spełnia kryteria postawione nawet przez najbardziej wymagających klientów.

Kolekcja mebli wypoczynkowych, której towarzyszą pufy skórzane, fotele i podnóżki świetnie sprawdzi się jako uzupełnienie aranżacji sypialni. Można za ich pomocą stworzyć np. przytulny kącik do czytania książki. Funkcjonalna wersalka doskonale nadaje się do kawalerek, dzięki obecności szuflady na pościel i funkcji spania. Cały komplet SOFT polecamy zaś właścicielom przestronnych salonów. Będzie on idealnie prezentował się jako pełna elegancji przestrzeń do relaksu.

Skórzany komplet wypoczynkowy jako idealne uzupełnienie salonu

Nie ulega wątpliwości, że skórzany komplet wypoczynkowy SOFT jest wyrobem reprezentującym najwyższą jakość wykonania. Do jego produkcji wykorzystujemy najlepsze gatunkowo materiały, w tym skórę w 100% naturalną. Wchodzące w skład zestawu fotele oraz wersalka prezentują się wprost luksusowo i nadają pomieszczeniu dostojności, a przy tym zapewniają wysoki komfort. Do mebli z tej kolekcji należą także pufy i podnóżki, których nie może zabraknąć w żadnym funkcjonalnie umeblowanym pokoju dziennym.

Aby dopasować meble skórzane SOFT do wnętrza, istnieje możliwość wyboru koloru materiału obiciowego oraz rodzaju drewna. W przypadku tapicerki posiadamy wiele wariantów kolorystycznych w wersji matowej lub z eleganckim połyskiem. Można więc wybrać bardziej odpowiadającą nam opcję. Jeśli są Państwo zainteresowani zakupem fotela, pufa, wersalki lub całego kompletu wypoczynkowego, zapraszamy do kontaktu telefonicznego – chętnie wyślemy Państwu próbki materiałów, by podjęcie decyzji stało się prostsze!