bool(true) Pufy skórzane | KosikMeble.pl

Pufy

Pufy

Pufa to przydatny element każdego salonu. Chodzi tutaj nie tylko o domowy salon gościnny. Może to być także salon piękności, fryzjerski, samochodowy i każdy inny… W naszej ofercie znajdziecie Państwo szeroki wybór wysokiej jakości puf do salonu. Mogą Państwo znaleźć głównie pufy z naturalnej skóry z elementami drewna dębowego lub wykonanych z innych tworzyw. Każde zamówienie realizowane jest według indywidualnej specyfikacji klienta. Wszystkie pufy idealnie spełniają każdą ze swoich funkcji. Nadają się bardzo dobrze do wypoczynku, gdyż są niezwykle wygodne. Nie zajmują dużo miejsca, dlatego nadają się do każdego, nawet najmniejszego pomieszczenia. Dzięki profesjonalnemu wykonaniu, który nadaje im bardzo ładny wygląd, tworzą bardzo ważny element wystroju wnętrza.

Pufy do salonu

Najważniejszym elementem każdego mieszkania, czy domu jest salon gościnny. To w nim najczęściej podejmujemy naszych gości, przez co ten pokój pełni niejako funkcję reprezentatywną. W naszej ofercie znajdą Państwo szeroki wybór puf do salonu. Posiadamy pufy wykonane ze skóry oraz z tworzyw sztucznych, w różnych rozmiarach i kolorach. Bogaty asortyment i duże doświadczenie w branży pozwala nam na przedstawienie Państwu szerokiej oferty produktów.  Pufy idealnie dopełnią komplet złożony z narożnika, foteli, wersalki, ławy tworząc elegancki komplet wypoczynkowy. Szybki czas realizacji zamówień (najczęściej od 1 do 4 tygodni, maksymalnie do 6 tygodni), pozwala na wybór konkretnego koloru i wielkości pufy do salonu, gdy pojawi się ostateczny pomysł na umeblowanie pokoju. Czym wyróżnia się nasza oferta? Przede wszystkim dużą elastycznością oferty, dzięki czemu możemy dostosować się do specjalnych życzeń klienta i pozwalamy np. na wybór koloru skóry i drewna, z których wykonane są pufy.

Pufy skórzane

W naszej ofercie posiadamy również duży wybór puf skórzanych, na które udzielamy 12-miesięcznej gwarancji (na skóry) i 24-miesięcznej gwarancji (na pozostałe elementy). Pufy skórzane kojarzą się większości osób ze zbędnym luksusem i przez to częstą decyzją jest kupno puf wykonanych z tworzyw sztucznych, które są gorszej jakości i szybko się zużywają. Ceny naszych puf skórzanych nie są wiele wyższe od tych, wykonanych z tworzyw sztucznych, dzięki czemu możecie sobie Państwo pozwolić na to, co dotychczas uważane było za nieosiągalne. Pragniemy zaznaczyć, iż pufy wykonane z prawdziwej skóry zdecydowanie wolniej ulegają zniszczeniu. Jest to związane z gładką powierzchnią skóry, która jest dodatkowo zaimpregnowana i łatwo ścieralna. Te prozaiczne kwestie mają ogromne znaczenie podczas użytkowania puf. W przypadku puf skórzanych staje się ono dużo przyjemniejsze, a efekt wizualny jest nieporównywalnie lepszy od innych, oferowanych na rynku.

Jeżeli nie znajdziecie Państwo w naszej ofercie satysfakcjonującego produktu, możemy wykonać go na Państwa zamówienie. Prosimy wówczas o kontakt, na pewno pomożemy w wyborze najlepszego dla Państwa produktu. Kupując u nas, zyskujecie Państwo długi okres gwarancji, który obejmuje 12 miesięcy na elementy skórzane i 24 miesiące na pozostałe elementy. Państwa zamówienia realizujemy  niezwykle szybko – nawet w ciągu tygodnia, maksymalnie do 6 tygodni, lecz zazwyczaj pufy są gotowe w ciągu 4 tygodni od daty złożenia zamówienia. Wszystkie produkty dowozimy do Państwa własnym dowozem, dzięki czemu nie muszą się Państwo martwić złym zabezpieczeniem puf czy ewentualnym zniszczeniem towaru podczas transportu.