bool(true) Ławy – Ławy drewniane - Ławy do kompletów wypoczynkowych | KosikMeble.pl

Ławy

Ławy

Zarówno meble jak i mniejsze akcesoria są nieodzownym elementem zrównoważonego i stylowego wystroju wnętrz. Bez względu na to, czy jesteśmy zwolennikami tradycyjnej aranżacji czy też nowoczesnych rozwiązań, ławy znajdują swoje zastosowanie w niemal każdym pomieszczeniu, począwszy od jadalni a kończąc na salonie. W ciągu ostatniej dekady projektanci eksperymentowali z balansowaniem lekkich dekoracji wykonanych ze szkła i ceramiki za pomocą centrowania cięższych i bardziej stabilnych dodatków, szczególnie w mieszkaniach z tak zwanym open space. Ławy drewniane zgrabnie wkomponowują się w koncept niemalże każdego mieszkania, nadając mu zarówno modernistyczny, jak i ponadczasowy charakter. Bez względu na to jaki efekt chcemy uzyskać, ławy do salonu są uniwersalnym rozwiązaniem świadczącym o dobrym smaku i elegancji.

Dlaczego ławy drewniane są doskonałym wyborem?

Specjalna obróbka najwyższej klasy drewna sprawia, że meble są odporne na działanie wilgoci i sezonowe wahania temperatur. Dzięki powłoce ochronnej, ławy będą mniej podatne na urazy mechaniczne, takie jak zadrapania czy otarcia, nie musimy się również martwić o blaknięcie tekstury. Ze względu na swoją kompaktowość, niska ława do salonu może posłużyć jako stół do jedzenia w stylu japońskim, gdzie domownicy siadają wokoło na poduszkach. Jest to zatem idealne rozwiązanie dla mieszkań z mniejszymi możliwościami przestrzennymi. Ławy drewniane doskonale sprawdzają się również podczas rożnego rodzaju spotkań towarzyskich lub przy okazji gier planszowych.

Jak wybrać najlepsze ławy drewniane?

Warto zastanowić się nad kształtem i kolorem, które będą najbardziej odpowiadać naszym potrzebom. W zależności od cech wyglądu, niska ława do salonu może nadać wnętrzu różny klimat. Prostota i uniwersalność produktu wprowadzą nas w rustykalną atmosferę, podczas gdy jego nowoczesność doskonale wkomponuje się w obecny design każdego wnętrza.

Ponieważ obecnie istnieje dużo dostępnych opcji, wybór odpowiedniej ławy do salonu może stanowić wyzwanie dla każdej osoby zaangażowanej w planowanie urządzania domu czy mieszkania. Jeżeli nie jesteśmy pewni jaki mebel będzie spełniał nasze dokładne oczekiwania, warto zasięgnąć porady najbliższych nam osób lub skontaktować się z obsługą sklepu. Dzięki temu będziemy w stanie dobrać nowy element wnętrza zachwycający zarówno oryginalnym wyglądem, jak i trwałością wykonania.

Czym wyróżniają się nasze ławy do salonu?

Lata doświadczenia na rynku meblarskim połączone z nieustanną obserwacją europejskich i globalnych trendów sprawia, że cieszymy się zaufaniem dużej rzeszy klientów. To właśnie kupujący i ich oczekiwania są dla nas priorytetem, dlatego dbamy o jakość i niepowtarzalność naszych produktów. Specjalizujemy się głównie w meblach skórzanych posiadających elementy z drewna dębowego, takich jak narożniki, wersalki, fotele czy pufy. Naszą listę, na której znajdują się ekskluzywnie wykonane, niezbędne w każdym domu sprzęty, dopełniają niebanalne ławy idealne dla każdego domu.

Każdy projekt dostosowujemy indywidualnie do preferencji klienta, dlatego istnieje swoboda wybory koloru skóry i drewna wybranego mebla. Zamówienia realizujemy w okresie nieprzekraczającym sześciu tygodni, zwykle jednak można oczekiwać produktu o wiele szybciej. Wszystkie sprzęty dowozimy korzystając z firmowego transportu, dzięki czemu nie trzeba obawiać się o stłuczenia, zadrapania czy inne uszkodzenia, do jakich mogłoby dojść podczas przewozu organizowanego przez osoby trzecie.

Oferujemy ponadto roczną gwarancję na elementy skórzane oraz dwuletnią na pozostałe części.